Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Tonga kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Tongas

Tonga kuningriik asub Austraaliast ida pool, Fidži ja Niue vahel, otse Samoa all, Vaikse ookeani lõunaosas. Tonga on viimane Polüneesia monarhia Vaikse ookeani piirkonnas. Tonga koosneb enam kui 150 saarest ja seda nimetatakse sageli "sõbralikeks saarteks" - selle nime pani kapten Cook tänu saadud sõbralikule vastuvõtule.

Põhisaart Tongataput kaitsevad laguunid ja paekivikaljud. Siin on Nuku'alofa maapiirkond.

Tongas on väga raske müüa kinnisvara.

Vastupidiselt teistele Vaikse ookeani saarte riikidele pole Tongas ühist keelt. Tonga praktiseerib mõnevõrra feodaalset maaomandisüsteemi. Kogu Tonga maa kuulub kuningale ja seetõttu võib kuningas anda aadlikele ja pealikele ühe või mitu vara, et saada nende pärandiks. Selle vara omandiõigus on üle läinud ainult perekonna või suguvõsa meesliikmetele. Igal üle 16-aastasel isasel on õigus oma maja ehitamiseks saada 8,25 aakrit põllumaad ja väike maatükk.

 

Välismaalased saavad valitsuse valitsuse nõusolekul maad rentida kuni 99 aastaks. Tongas müüdava vara omanikud saavad üürida ainult viis% oma vara kogupindalast. Maad ei tohi müüa.

Miks on Vava'u Tongas müüdav kinnistu nii odav?

Võrreldes teiste saareriikidega, näiteks Fidžiga, on Tonga hinnad Fidžile nii madalad, et midagi peab kahtlustama. Just sellepärast, et on põhjuseid, mille tõttu on Tongal madalate hindadega väga kahtlane hind.

Tonga madalama hinna põhjus on number üks; Tongas ei saa maad "osta", vaid saab seda ainult rentida. Üldiselt ei peeta liisingut nii kalliks kui valdus, mistõttu on maa omandamise madalaim hind.

Nii et kui soovite osta kinnisvara müügiks Tongas, on parem pöörduda kvalifitseeritud konsultandi poole.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

99 aastat üürile Tongas Vava'us asuvas Toula külas Ookeaniäärne partii Tongas 5000 dollari või B / O eest Küsitav hind: 5 000 USA dollarit (läbirääg...
Cod. 21985

Müük Saar, Tonga, Ha'pai, Lulunga, N/A

1,490,000.00EUR
Müük
Saar

60000 m²
Private Island müügiks Kuningriik Tonga 75 aastat üürilepingu üleantav pikendada. Ehitada eramu ortouristic abinõuna.
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB